با ارزش بیش از ۱۵۰$ میلیارد و پوشش اصلی رسانه های خبری , صنعت ارز های مجازی قطعا به درجات قابل احترامی رسیده است.

ولی بعضی از افراد ،ارز های مجازی رو به عنوان بازار بسیار گنگ و مه آلود میبینند که بیشتر مواقع فقط برای معاملات غیر قانونی مواد استفاده میشه.برای تصحیح کردن این ایده ی بسیار غلط , ارزهای مجازی به فروشندگان و بازاریاب های بیشتری نیاز دارد.

شرح تکنولوژی برای کسانی که ضد تکنولوژی هستند.

  • بخاطر طبیعت مدرن ارزهای مجازی , دنیای آن ها میتونه بعضی اوقات تکنیکی شود.
  • این تکنیکی شدن به معنای استفاده از چند والت است که ICO هم از همین راه بوجود اومد.
  • بلاک چین ها هم میتوانند با تبدیل این مسائل به مسائل قابل درک تر , اطلاعات غلطی که توسط عموم قبول شده است را بهبود ببخشند.
  • و اینجاست که افرادی با پس زمینه ی بازاریابی وارد صحنه میشوند.

مهم فقط دید است

توکن های بلاک چین ها جدیدا در لیست پرسودترین شرکت های بازار بورس بسیار معامله میشوند.دلیل اصلی آن هم این است که هدف این بلاک چین ها واضح است و دید بسیار قابل فهمی دارند.بلاک چین هایی که این ویژگی ها را ندارند زمان بسیار زیادی سپری میکنند تا مقدار قابل توجهی سرمایه گذار برای خود جذب کنند.

برای همین , یکی از نکات کلیدی هر استارت آپ داشتن این ویژگی ها هستند تا بازاریاب های بیشتری جذب کنند.

بیت کوین

هیچ تاسیسات اداری ای حامی بیت کوین نیست , ولی برای مثال اتریوم دارای حامی تاسیساتی است و این یعنی کل تلاش هایی که برای بیت کوین صورت میگیرد , وابسته به جامعه و مردم معمولی است.

شاید جالب باشد که یک تاسیسات شکل بگیرد که بطور اختصاصی فقط از بیت کوین حمایت کند و به مردم درباره ی فواید سرمایه گذاری در بیت کوین بگوید.

این تاسیسات میتواند به عنوان یک DAO شکل بگیرد و از طرف هوادارن و حامیان خودش پول دریافت کند تا آن هارا برای ارتقا کیفیت کارهای خود استفاده کند.

اهداف خاص در بین مردم

در حال حاضر ارز های مجازی در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته اند.

سیستم هایی که برای ارز های مجازی ساخته شده اند دیگر بسیار تکنیکی و سخت نیستند و آمارها نشان میدهد که افراد زیادی که مهارت زیادی در سرمایه گذاری و ارزهای مجازی ندارند وارد دنیای ارز های مجازی شده اند.

شفاف سازی یکی از استراتژی های بازاریابی برای ارز های مجازی است که باید روی آن کار شود تا افراد خاصی در اجتماع متقاعد به سرمایه گذاری شوند.