معامله خانه با بیت کوین

استفاده هایی که این روز ها میشود از بیت کوین کرد بسیار زیاد شده است.با قراردادی که فروشنده ها امضا می کنند , میتوانند خدمات و کالا های خود را در ازای بیت کوین بفروشند.از خرده فروشی در آفریقا گرفته تا خریدن یک کافه در آمریکا.

این پیشرفت ها بسیار برای بیت کوین مهم هستند چون باعث میشوند بیت کوین رشد کند و همچنین ابعاد کارایی آن بیشتر شود که به این چرخه , چرخه ی ساتوشی میگویند.

در تگزاس فعالیتی صورت گرفته که بسیار جالب است , مشاور املاکی که کل تراکنش های خرید و فروش خانه هایش را به بیت کوین تبدیل کرده است.به روایتی دیگر … حالا شما میتوانید با بیت کوین خانه بخرید , حداقل در تگزاس.خانه ای جدید ساخته شد و مشتری آن خانه را توسط بیت کوین خریدند , بیت کوین ها به حساب صاحب خانه واریز شد و بعد او بیت کوین ها را به دلار آمریکا تبدیل کرد.

 در کل ۳۳ سال فعالیتم , نمیتونستم تصور کنم همچنین چیز خاصی خیلی سریع و روان پیش بره.و معامله خانه با بیت کوین انجام شود فقط در ۱۰ دقیقه , بیت کوین به دلار تبدیل شد و معامله تمام شد.

این قراردادی که بین مشتری و فروشنده بسته شد یک قدم دیگر برای بزرگ تر کردن ابعاد ارز های قابل استفاده در امور املاک بود.بقیه ی شرکت ها در تلاش هستند تا به مشاوران املاک کوچک تر کمک کنند و دارایی ها را بر اساس توکن به فروش برسانند تا سرمایه گذاری املاک به بلاک چین ها هم راه پیدا کند.