بررسی قیمت :Bitcoin، Ethereum، Litecoin

تحلیل بازار

در هفته جاری یک “انقلاب” در بازار وجود دارد. و دلیل اصلی آن بیت کوین است . حتی (جی پی مورگان) ،  برای نقد خود درباره بیت کوین ، اعلام کرد که میخواهد این ابزار را در اختیار مشتریانش قرار دهد.

آینده بیت کوین برای ایفا کنندگان نقش اصلی  بازار کاملا ضروری است. اولا، به بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری اجازه می دهد تا به مشتریان خود محصولی ارائه دهند که نیازی به باز کردن یک (کریپتو والت) یا یک حساب کاربری در (کریپتو-اکسچینج) نیست. ثانیا، قرارداد آتی بیت کوین برای سرمایه گذاران به عنوان ابزاری است که عملا با پول سنتی، اوراق بهادار و صنعت ناسازگار نیست. این می تواند هم برای متنوع سازی نمونه کارها و هم برای افزایش سودآوری خود و برای کاهش ریسک استفاده شود.

حتی حمله (تثر یو اس دی) هکرها نمی توانست «موج» حرکت مثبت و نقدینگی بالا را متوقف کند، اگر چه در ۲۱ نوامبر بیت کوین به طور موقت به ۵ درصد کاهش یافت و در نهایت ، افزایش قیمت (اتریوم) که بسیاری منتظر آن بودند مشاهده شد. اما بعدا باز به این مساله باز خواهیم گشت .

BTC / USD

در حال حاضر (بی تی سی/ یو اس دی) با ۸،۰۴۷$ معامله میشود. در چهار روز گذشته قیمت ثابت شده است و در حال حاضر از ۸،۰۰۰ تا ۸،۳۰۰ دلار فروخته میشود.

بیت کوین از اخبار منفی (تثر یو اس دی) بازگشته است و سپس قیمت جدید ۸،۳۶۵ را گذاشته است. این امر نشانگر صعودی بودن بازار است.

نزدیکترین سطح پشتیبانی ۸،۰۰۰$ است.  اما علاوه بر آن سطوحی در حال ظاهر شدن اند،  که در مناطق  ۷،۸۰۰ و ۷،۵۰۰ دلار وجود دارند.

حرکت بیشتر به سمت بالا به اشتهای ریسک بستگی دارد. بازار سهام در بالاترین سطح قرار دارد. سناریو جدید (تمام اوج) هم ممکن است. و سطح مقاومت مربوطه را می توان در منطقه ۸،۳۰۰ تا ۸،۵۰۰ دلار یافت.

اولین نسخه نرم افزار (کسپر) منتشر شده است. مکانیزم اجماع در (اثرنیوم) مسدود کنندع از اثبات کار به اثبات سهام تغییر خواهد کرد. (اترنیوم) در حال حاضر در اوج خود قرار دارد و به نظر میرسد برای افزایش بیشتر آماده است. احتمالا چک کردن برنامهء قیمت به صورت روزانه ایده خوبی خواهد بود .

(اتریوم) نزدیک ماه ژوئن به مبلغ ۴۲۱$ رسید. سناریوی محتمل ، الان این است که سطح مقاومت شکسته شود و حکم بالای ۴۰۰$ برسد و در ادامه حرکت بیشتر به ۴۸۰$ تا ۵۰۰$ مشاهده شود .

در صورت اصلاح به سطوح ۴۰۰$ تا ۳۸۰$، من توصیه میکنم موقعیت های بلند افزایش داده شوند.

اگر هردو (ای تی اچ/یو اس دی) نتوانند جایگاه بالاتری نسبت به ۴۰۰ دلار داشته باشند ، به احتمال زیاد به کانال ۳۵۰ تا ۳۷۰ دلار با قویترین سطح پشتیبانی بازگشت خواهد کرد.

LTC/USD

(لایت کوین) به دنبال رهبر بازار است. هدف متوسطه پیش بینی شده توسط (بولز) ۱۰۰$ است.

رشد (دش) دوباره (لایت کوین) را به رتبه ۶ بازگرداند ، غیبت طولانی در لیست ۵ تای برتر میتواند در  یک حرکت سریع  آنرا به ۸۰ تا ۸۳$ برساند . در این سطوح به فکر بستن موقعیت های طولانی باشید.چند روز قبل قیمت سرعت خود را در حدود ۷۳$ کم کرد. اکنون این نزدیکترین سطح پشتیبانی است.اگر تصحیح بیشتر وجود داشته باشد بازگشت به سطح  ۶۷ یک سناریو بسیار محتمل است.