بهترین ارز مجازی دنیا علیرغم مشکلات ارتقا , همچنان بیت کوین است. و هرروز سرمایه گذاران بیشتری به سمت بیت کوین جذب میشوند و بیت کوین هم برای آنها سود زیادی به همراه می آورد.

بهترین ارز مجازی دنیا ،بیت کوین بزرگتر و بزرگتر میشود

سرمایه گذاران عاشق بیت کوین هستند چون سود آنهارا بسیار سریع بهشان بر میگرداند.خیلی از سرمایه گذاران در تلاش هستند تا هرچه زودتر سرمایه ی بیشتری در بیت کوین وارد کنند و روز به روز سود بیشتری از بیت کوین دریافت کنند.

در حال حاضر بیت کوین در رنج قیمتی ۴۰۰۰ هزار دلار در حال معامله است.با آمار جدید منتشر شده توسط BITCOIN Investment Trust که در ۳۱ جولای منتشر شد که نشان میدهد هر قسمت از GBTC حدود ۰٫۰۹۲۵۸۵۳۵ بیت کوین است.در حال حاضر GBTC با قیمت ۶۸۴$ معامله میشود که معادل ۴۱٫۵% پریمیوم است.

حتی با این وجود که پریمیوم آن بالاست , سرمایه گذاران سالانه فقط ۲% آنرا میپردازند.در چهاردهم جولای در لیست قوانین ثبت نام برای GBTC اینگونه نوشته شده بود :

GBTC تنها یک ماشین حمل و نقل سرمایه گذاری است که بطور منفعل سعی در ارائه ی بیت کوین دارد.

سرمایه گذاران بیت کوین در حال پیروز شدن هستند.

شاید بعضی از مردم فکر کنند که پریمیوم GBTC و مبلغ سالانه ی اون گران باشد , به همین دلیل بطور مستقیم بیت کوین را خریداری میکنند.در هر صورت , هیچ شکی نیست که امسال بیت کوین برای سرمایه گذاران خودش سود بسیار زیادی رو به همراه آورد.

ولی این پیشرفت همچنان ادامه داره و گوگل هم اعلام کرده که بیشترین سرچ این روز ها درباره ی بهترین ارز مجازی بیت کوین هست.این شاید توضیح سخنان کارشناسانی باشد که پیش بینی کردند به زودی بیت کوین از مرز ۷۵۰۰$ هم رد خواهد شد.