مردم از اون چیزی که فکر میکنند بیت کوین قانونی تر است.

یک منبع CIA آمریکا اعلام کرد که بیت کوین “بیش از پیش قانونی شده است” و کاربران دارک وب در حال دور شدن از ارز های مجازی هستند.

در یک مصاحبه با شبکه ی cnbc ,  یک منبع بی نام گفت که خلافکاران در حال دور شدن از بیت کوین هستند چون قوانین جدیدی برای بیت کوین وضع شده که میتوانیم راحت تر خلافکاران را شناسایی و دستگیر کنیم.

من فکر کنم بیت کوین از اون چیزی که مردم فکر میکنند قانونی تر هست

برای مدت بسیار زیادی خرید ناشناس بیت کوین برای خلافکاران راه مناسبی بود که بتوانند راحت تر در دارک وب معامله کنند , که حال این خلافکاران در حال استفاده از ارز مجازی دیگری به نام Monero هستند.

چیزی که خلافکاران و امروزه ما میتونیم از بیت کوین ببینیم این است که بیت کوین قانونی به همون اندازه که برای شما سود آور هست , براتون ضرر هم میاره” منبع ناشناس CNBC افزود

آپدیت جدیدی که به بیت کوین در ماه جولای اضافه شد این بود که ناشناس بودن را در بیت کوین به حداقل میرساند و هر کسی که میخواست تراکنشی انجام دهد باید حداقل یک آدرس از قرد معامله گر به سیستم تراکنش میداد.

امیدوارم که این تصمیم کمک کنه تا بیت کوین قانونی تر ، پاک تر و بی طرف تر از قبل باشه” این یادداشتی بود که بیت کوین با آپدیت خود به رقبای خود داد.

امیدواریم که رقبای ما هم این یادداشت ما رو گوش کنند و سرویس خودشون رو به صورت بسته انجام بدن.اگر همینجوری پیش بره به زودی این فعالیت در کشور های مختلف بعنوان یک فعالیت غیر قانونی شناخته میشه