تحلیل ارزهای مجازی

از یک طرف , مدیران مالی سنتی و سرمایه گذاران بانکی به مخالفت ها با بیت کوین ادامه میدهند و از طرف دیگر بانک ایالتی ماریتیوس تایید کرد که دارایی های که در بلاک چین ها استفاده میشود , بعنوان وثیقه قابل استفاده میشود.روسیه , از طرفی دیگر , با “کریپتو روبل” خود درحال پیشروی است.آیا این ارز مجازی موفق میشود؟ فقط زمان تعیین میکند.درهرحال , سرمایه گذاران قدیمی ارزهای مجازی به گزارش سود های خود ادامه میدهند. برای مثال یکی از آنها جولیان اسنگ اس که موسس Wikileaks است و تا به حال ۵۰۰۰۰% سود کرده است.

تحلیل ارزهای مجازی بیت کوین (برحسب دلار آمریکا) ۱۶ اوکتبر ۲۰۱۷

ما الان هیچ دارایی ای در بیت کوین نداریم. ما ۱۳ اوکتبر به شما پیشنهاد دادیم که کل بیت کوین های خود را بفروشید.قیمت فروش ما ۵۶۵۰ دلار بود که الان بیت کوین با قیمتی بالای آن معامله میشود.

در حال حاضر این ارز مجازی نزدیک به محدوده ی خاصی معامله میشود.ولی در چهار فرصت اخیر نتوانسته از این محدوده فراتر برود.البته معنیش این نیست که نمیتواند فراتر برود.قطعا میتواند.اگرچه , اینجا مکان خوبی برای گرفتن سود و صبر کردن برای فرصت بعدی است.

اگر قیمت از کانال فراتر برود , امکان مثبت شدن بازار بیت کوین بیشتر میشود و بسیار ساده به قیمت ۶۴۰۰ دلار میرسد.اگر ورودی خوب و قیمت پایینی پیدا کردیم , باید وارد معامله شویم.به هر حال , اگر مسیر های صعودی شکست بخورند و قیمت از محدوده ی فعلی فراتر نرود , قیمت به محدوده ی ۵۴۰۰ دلار تا ۵۸۰۰ دلار میرسد یا به قیمت ۵۰۰۰ دلار برمیگردد.درحال حاضر , ما هیچگونه ستاپ معامله پیدا نمیکنیم تا سود خوبی بدهد.برای همین , هیچگونه معامله در این ارز را فعلا پیشنهاد نمیکنیم.

تحلیل ارزهای مجازی اتریوم (برحسب دلار آمریکا) ۱۶ اوکتبر ۲۰۱۷

اتریوم نسب به فورک خود بالاتر ماند.حالا که اتفاق رو پشت سر گذاشتیم , انتظار میرود که تعادل بیشتر شود.

ما هیچگونه وضعیت ثابت در اتریوم نداریم , ولی منتظر شکسته شدن محدوده ها و نزدیک شدن قیمت به بالای این محدوده بودیم.در ۱۳ اوکتبر , اگرچه این ارز از محدوده فراتر رفت , برای ما راهی برای معامله باز کرد.و حال این ارز بالاتر از ۳۵۰ دلار در حال فروش است.با اینکه از محدوده فراتر رفته است ولی نتوانسته بیش از این متعادل بماند.اگر قیمت نزدیک به ۳۵۰ دلار متعادل نشود , افت قیمت برای این ارز صورت میگیرد و به ۳۱۶ دلار میرسد.از طرفی دیگر , اگر قیمت نزدیک به ۳۵۰ دلار متعادل شود , قیمت تا ۳۹۰ دلار هم بالا میرود.چون زمان به نفع این ارز نیست , به شما پیشنهاد هیچ گونه معامله نخواهیم کرد.

تحلیل ارزهای مجازی بیت کوین کش

بیت کوین کش تا محدوده ی بسیار کمی در چند روز اخیر معامله شد.با اینکه افت تمام شده ولی هنوز هیچ سودی در آن مشاهده نمیشود.

مسیرهای سعودی درحال دفاع از قیمت ۲۸۲ دلار است.اگر این قیمت هم شکسته شود , افت بسیاری وجود خواهد داشت.اگرچه , برای اینکه بازار این ارز مثبت شود , اول باید از مسیر افت قیمت خود بیرون بیاید و یک مسیر صعودی را شکل دهد.تا آن موقع , هرگونه برگشت به مسیر افت قیمت  باعث فشار زیاد فروش این ارز میشودبعد از چند روز تعادل , انتظار میرود تا نوسان بیشتر بشود.اگرچه , نمیشود پیش بینی کرد قیمت این ارز به کدام سمت میرود.برای همین , در حال حاضر , معامله در این ارز پیشنهاد نمیشود

تحلیل ارزهای مجازی لایت کوین

ما سرمایه گذاری بلند مدتی در لایت کوین در قیمت ۵۸ دلار و ۶۱ دلار داریم.هدف سود ما ۷۱ دلار است و دیروز این ارز به ۷۰ دلار رسید.

اگرچه , باید ۳۰% دارایی هامون رو به سود تبدیل میکردیم , به شما پیشنهاد همچین کاری رو ندادیم.این ارز درحال معامله و فروش با قیمت ۷۰ دلار است.امروز , به قیمت ۶۲ دلار برگشت و خرید بسیار زیاد شد.و حال , دوباره در حال رشد است.اگرچه , آنهایی که سرمایه گذاری بلند مدت بر روی ۵۸ دلار و ۶۱ دلار کرده بودند باید کمترین قیمت خود را بالا ببرند.ما نمیخوایم بعد از رسیدن تقریبی به هدفمون , ضرر رو تجربه کنیم.اگر این ارز از ۶۷ دلار نگذشت , دوباره به قمت ۵۸ دلار برمیگردد.

اگرچه , اگر لایت کوین به ۷۰ دلار برسد , لطفا ۳۰ % دارایی خود را بفروشید و بقیه را نگه دارید.وقتی قیمت به ۷۱ دلار رسید باید کمترین قیمت را بیشتر کنیم.