تحلیل ارزهای مجازی

دولت چین ICO را ممنوع کرد و به تبادل ارزهای مجازی و مبادله ی آنها در چین خاتمه داد.اما , این دولت میخواهد مطالعه ی خودش را در زمینه ی بلاک چین گسترش دهد تا ارز مجازی خودش را بسازد. البته احتمال اینکه این ارز بتواند جای بیت کوین یا اتریوم را بگیرد بسیار کم است.

بیت کوین

بیت کوین در دو روز پیش فقط در معامله های کوچک شرکت داشته است.و حال داره به قیمت ۳۸۰۰ دلار میرسد.البته اگر بیت کوین از مسیر افت خارج شود . به سمت مسیر صعودی خود بازنمی گردد.و تقریبا تا ۲۰ روز دیگر بطور میانگین در ۳۸۸۶ دلار میماند.

تحلیل ارزهای مجازی

بعد از آن , مرحله های بعدی فتح بیت کوین ۴۰۵۰ دلار تا ۴۱۲۰ دلار است.مگر اینکه بسیار بیشتر شود , که انتظار میرود متعادل تر رفتار کند.البته اگر قیمت کمی افت کند , میتواند به رشد بیشتر بیت کوین کمک کند.اگر بدبین باشیم , کمترین قیمتی که بیت کوین تا به حال رسیده است , ۳۵۰۰ دلار است.و اگر افت قیمتی انجام شود , قیمت آن  به ۲۹۷۴ دلار میرسد.در این زمان , نمیتوانیم بستر سرمایه گذاری خوبی را مشاهده کنیم تا سود خوبی به دست بیاوریم.البته , سرمایه گذاران بلند پرواز میتوانند اعتماد کنند و سرمایه گذاری های خود را آغاز کنند و سود خود را وقتی که بیت کوین حرکت صعودی خودش را آغاز کرد به دست بیاورند.کمترین قیمتی که بیت کوین میتواند برسد , ۳۵۰۰ دلار است که بعدا بیشتر میشود.اگر همه چیز به وفق مراد بیت کوین باشد , میشود قیمت ۴۱۲۰ دلار را برای او متصور شد.جایی که بیت کوین باید برسد , ۴۶۸۰ دلار است تا بتواند رشد خودش را ثابت کند.

اتریوم

قیمت اتریوم در حال رشد است .و از افت قیمت خودش فاصله گرفته است و در نمودار ها بسیار صعودی به نظر می رسد. اتریوم همچنین در نمودار ها مثلث های صعودی هم شکل داده است که نشان می دهد به مرحله ی بعد رسیده است و در ۳۱۱ دلار میماند.در این نمودار  هدف اتریوم ۴۲۰ دلار است.

تحلیل ارزهای مجازی

البته این ارز باید در این راه صعودی پایدار باشد تا رشد خودش را از دست ندهد.اگر کمی این مسیر صعودی کم بیاورد , اتریوم از نمودار خودش خارج میشود و به ۲۳۵ دلار افت میکند.تا وقتی که اتروم در این مثلث بماند , هیچ معامله ای در این ارز صورت نمیگیرد.

به نظر میرسد کمی طول بکشد تا اتریوم در حدود ۳۱۲ دلار بماند و به هدف خودش یعنی ۴۲۰ دلار برسد.سرمایه گذاران باید با ریسک بالایی وارد اتریوم شوند. ۳۴۴ دلار ممکن است خبر خوشی برای سرمایه گذاران باشد , به هر حال , انتظار میرود این مرحله رد شود.

بیت کوین کش

بیت کوین کش همچنان در مسیر افت خود است.در ۴ روز اخیر فعالیت خاصی نداشته است. ۴۰۰ دلار به عنوان کمترین قیمت آن در نظر گرفته شده است.که البته چون تعداد معامله ها و خرید و فروشش زیاد نیست , حرکت های کمتری از آن دیدیم.

تحلیل ارزهای مجازی

چون بیت کوین کش هیچ حرکتی از خود نشان نمیدهد , برای شما توصیه نمیشود تا در آن سرمایه گذاری کنید.البته اگر مسیر صعودی خودش را شروع کرد و از ۵۵۰ دلار بیشتر شد , پیشنهاد بسیار خوبی برای سرمایه گذاری است.

لایت کوین

کمترین قیمت لایت کوین تا به حال ۴۵ دلار بود ولی در حال حاضر دارد نشان میدهد که تمایل به بالا رفتن دارد.

تحلیل ارزهای مجازی

میتوان گفت که لایت کوین دارد از مسیر نزولی خود دور میشود.و تا وقتی که به قیمت ۶۰ دلار نرسد , جای مناسبی برای سرمایه گذاری نیست.میشود گفت که این ارز تا چند روز آینده بین ۴۵ تا ۵۷ دلار باقی میماند.برای همین سرمایه گذاری بر روی آن توصیه نمی شود.البته میشود گفت که ۶۵ دلار بالاترین قیمت آن و ۴۵ دلار پایین ترین قیمت آن میتواند باشد.

امیدواریم با تحلیل ارزهای مجازی این هفته بتوانید تصمیم درست تری داشته باشید و سرمایه گذاری بی خطری را با تحلیل ارزهای مجازی داشته باشید