تحلیل ارز مجازی تا تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۱۸

دنیای ارزهای مجازی به جایی رسیده است که حتی بیت کوین با رشد ۱۳۰۰ درصدی خودش در ۲۰۱۷ , جزو ۱۰ ارزمجازی برتر جایی ندارد.برترین ارز ریپل بود که ۳۰ هزار درصد رشد داشته است.در مقایسه با اینها , سرمایه گذاران سنتی خودشان را خوش شانس میدانند چون S&P 500 سال پیش ۲۰ درصد افزایش داشته است.

درحالی که کسی نمیتواند بفهمد چه چیزی در سال ۲۰۱۸ اتفاق میوفتد , یک چیز قطعی است ; اگر معامله گران بتوانند از ساز و کار سر در بیاورند , جایزه ی بزرگی برای آنها به همراه خواهد داشت.از آنجایی که ما شاهد این بودیم که این دو ارز مجازی در کنار هم درحال رشد بودند ولی راه جدایی در پیش گرفتند , شاید بهتر باشد که به سهام گذاری خود کمی تنوع بدهید و در بیشتر از یک ارز سرمایه گذاری کنید.

کار ما این است تا بهترین معامله ها را با بیشترین سود و کمترین ریسک انجام دهیم.

تحلیل ارز مجازی بیت کوین

بیت کوین درحال پیدا کردن خریدارن بالا در ۵۰ روز گذشته است , ولی برخلاف گذشته , نتوانست با قدرت برگردد.افت قیمت در ۱۴۰۰۰ دلار بسیار زیاد است.حدود روزانه قیمت در دو روز گذشته بسیار پایین آمده است.

در ۳۰ دسامبر , با اینکه رشد خوبی داشت ولی نتوانست قیمت خوبی کسب کند.روز بعدش دوباره قیمت ها بالاتر رفت.پیدا کردن حالت صعودی باری بیت کوین بسیار سخت است ; ولی هیچ معامله ای بین ۱۲۰۰۰ دلار تا ۱۴۰۰۰ دلار انجام نشد.هنوز , وقتی افت قیمت ها از روی بیت کوین برداشته شود , میخواهد به ۱۶۰۰۰ هزار دلار برسد.ولی ممکن است تا ۱۲۰۰۰ دلار هم پایین بیاید.باید منتظر یک حرکت بزرگ در چند روز آینده باشیم.

تحلیل ارز مجازی اتریوم

بهتون گفتیم که اگر این ارز از حالت افت قیمت خودش بیرون بزند , مطمئنا با قدرت بر میگردد و رشد میکند.

در ۳۱ دسامبر اتریوم مرز افت قیمت را شکست و در ۱ ژانویه به قیمت ثابت ۷۶۰ دلار رسید.بعد از آن , دوباره رشد خود را شروع کرد و بشیترین قیمت تاریخ خودش را ثبت کرد.اگر این حالت صعودی تا ۸۶۳ دلار ادامه پیدا کند , میتوانیم انتظار داشته باشیم تا به ۹۷۳ دلار هم برسد , که هدف بعدی رشد فیبوناچی است.اگر این قیمت ها شکسته شود , رشد بسیار زیادی خواهیم دید.ولی اگر این حرکات صعودی نتوانند تا ۸۳۶ دلار بالا بروند , قیمت ۷۶۰ دلار میتواند پایین ترین قیمت باشد.

تحلیل ارز مجازی ریپل 

کم شدن و تصحیح قیمت ریپل بعد از اینکه مشتری های در قیمت ۱٫۶۱ دلار بیشتر شدند تمام شد و دوباره با قدرت در حال رشد است.

در دو روز گذشته , قیمت ۲٫۱ دلاری ریپل در حال شکسته شدن بود.امروز , حرکات صعودی توانستند قیمت را بشکنند و میتوانند تا ۲٫۴۷۴ دلار هم بالا ببرند.
در شش هفت روز گذشته ما شاهد محکم کردن قیمت این ارز مجازی قبل از رشد دوباره ی خودش بودیم.اگرچه , میتوانیم پیش بینی کنیم که چند روز دیگر هم برای محکم کردن این قیمت زمان لازم است تا دوباره به بیشترین قیمت های تاریخ خودش برسد.البته , اگر قیمت این ارز کم بشود , تا ۱٫۸ دلار تا ۱٫۶ دلار پایین می آید.این رشد قیمت وقتی پایان می یابد که قیمت تا ۱٫۶ دلار پایین بیاید.

تحلیل ارز مجازی لایت کوین 

افت قیمت در ۳۰ دسامبر بیش از حد بود.ولی در قیمت ۲۰۰ دلار حمایت شد و همانجا ماند.

در حال حاضر , لایت کوین از حالت افت قیمت بیرون آمد و این حرکت مثبتی است.اگر از ۲۵۰ دلار بیشتر شود , اول به ۲۸۳ دلار و بعد به ۳۰۰ دلار میرسد.البته اگر پایین تر ۲۰۰ دلار برسد , در قیمت ۱۷۵ دلار حمایت میشود.درست است که در حال رشد است , ولی هیچ معامله ای را در آن پیشنهاد نمی دهیم.