تحلیل قیمت ارزهای مجازی

آقای مایک نووگراتز به عنوان مدیر شرکت Fortress Investment بسیار معتقد است که ارزهای مجازی فرصت های بزرگی هستند.او میخواهد یک مبلغی به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار , که ۱۵۰ میلیون دلار آن از پول خودش است , را اواخر امسال در بازار ارز های مجازی سرمایه گذاری کند.

او گفت که من بیت کوینم را حدود ۴۹۸۰ دلار فروختم و دوباره نزدیک ۳۰۰۰ دلار خریداری کردم.اما ما باید چه کاری بکنیم؟

تحلیل قیمت ارزهای مجازی ،بیت کوین

بعد از رها شدن از مسیر نزولی خود , بیت کوین در ۲۶ سپتامبر کمی حالت تثبیت به خود پیدا کرد.اما امروز ۲۷ سپتامبر , دوباره حرکت صعودی خودش را شروع کرد.۴۱۱۳٫۱۵ دلار قیمت نهایی آن است و بعد از آن بیت کوین یه مسیر صعودی جدیدی را شروع میکند که میتواند آن را به ۴۶۸۰ دلار هم برساند.بیت کوین تا مدت کوتاهی به قیمت ۴۳۸۰ رسید ولی بعد افت کرد , البته امیدواریم به راحتی بتواند از این قیمت بگذرد.

همانطور که در تحلیل ارزهای مجازی ۲۵ سپتامبر گفته بودیم که کمترین قیمت بیت کوین ۳۵۰۰ است و پایین تر نمیرود , و حالا با بالا رفتن قیمت بیت کوین کمترین قیمت بیت کوین میتواند بالا تر برود.البته مسیر نزولی میتواند باعث سقوط شدیدی شود.وقتی بیت کوین به ۴۱۲۰ دلار رسید کمترین قیمت بیت کوین میتواند به ۳۷۵۰ دلار برسد.معامله گران باید کمتر از ۵۰% ظرفیت خود استفاده کنند.امیدواریم که بیت کوین قیمت های جدیدی را فتح کند.

تحلیل قیمت ارزهای مجازی ،اتریوم

اتریوم در حال رشد در مثلث صعودی است , که قیمت را به ۳۱۱ دلار میرساند.هدف این صعود بسیار سریع , ۴۲۰ دلار است.

اگر این ارز از این الگوی مثلث گونه اش دور شود ممکن است از مسیر رشد قیمتش هم دوری کند.این دوری میتواند اتریوم را تا ۲۴۰ دلار هم به پایین بکشد.در الگوی مثلثی شکل , این ارز بسیار فرار است.برای همین تا به قیمت متعادل ۳۱۲ دلار نرسید , نمیتوان با خیال راحت روی آن سرمایه گذاری کرد.درست است که هدف این الگو رسیدن به ۴۲۰ دلار است ولی ممکن است در قیمت ۳۴۴ دلار با فروش های بسیاری روبرو شود.

تحلیل قیمت ارزهای مجازی ،بیت کوین کش

بیت کوین کش هنوز هم مسیری ندارد.و میانگین قیمت آن ۳۸۵ دلار تا ۵۴۹ دلار است.وقتی مسیر بیت کوین کش صعودی میشود که به ۵۴۹ دلار برسد و متعادل شود.برای همین , توصیه میکنیم که با ارزهای مجازی دیگری معامله های خود را انجام دهید چون مسیر های صعودی بسیاری دارند.

وقتی این ارز به ۳۸۵ دلار رسید , سرمایه گذاران میتوانند با قیمت ۳۵۰ دلار هم آن را بخرند.آنها میتوانند سود بسیاری به دست بیاورند.یک مسیر اشتباه نزولی میتواند بیت کوین کش را تا ۳۰۰ دلار هم به پایین بکشد.

تحلیل قیمت ارزهای مجازی ،لایت کوین

بعد از یک سقوط بسیار طولانی , قیمت های تقریبی لایت کوین ۴۴ دلار تا ۵۷٫۷۲۹ دلار شده است.اگر این ارز بتواند از این محدوده بالا تر رود , یک مسیر صعودی را شروع میکند که هدف آن حدودا ۷۲ دلار است.

وقتی این ارز از محدوده گذشت و به ۵۸ دلار نزدیک شد , معامله گران میتوانند با خیال راحت آن را بخرند.پایین ترین قیمت لایت کوین را میتوان ۴۴ دلار در نظر گرفت , که وقتی قیمت ارز بالا تر رفت , آن هم بالا تر میرود.البته اگر این ارز نتواند از محدوده ی خود بگذرد , در همین محدوده متعادل باقی میماند.پس لطفا وقتی از محدوده گذشت آن را خریداری کنید.

امیدواریم از تحلیل قیمت ارزهای مجازی امروز استفاده کامل را ببرید . نظرات خود را با ما مطرح کنید