در تلاشی برای بر انگیختن احساسات بازار ، چین در مجموع بیش از ۸۱۰ میلیارد ارز اینترنتی چینی (حدود ۱۳۰ میلیارد دلار) طی پنج روز به اقتصادش تزریق کرده است. این حرکت برای تقویت اقتصاد کشور و بهبود عرضه کشور است. اما ممکن است آنها فقط به بزرگترین دشمن خود کمک کرده باشند.

دولت چین، از زمان ممنوع شدن از مبادلات بیت کوین و (آی سی او ها) ، در پی تلاش برای حفظ سرمایه در کشور بوده و قصدش از حذف کردن محتاطانه بیت کوین و دیگر ارزهای مبادلاتی دیگر مشاهده میشود.

با این حال بازار (کریپتو) در کشور آسیا راه هایی برای محافظت از تنظیم کننده ها پیدا کرده است و این حرکت اخیر درواقع میتواند به نفع سرمایه گذاران گرسنه (بیت کوین) در چین تمام شود.

اثر سرو صدا ارز اینترنتی چینی

نقدینگی اضافی به لطف معاملات بازپرداخت شد. بانک مرکزی اوراق بهادار را از بانک های تجاری خریداری میکند، آنها موافقت دارند که دوباره در آینده آنها را بفروشند.این سرمایه در حال حاضر شناور است کاملا مایع، در اقتصاد، و هیچ تردیدی وجود ندارد که به (بیت کوین) خواهد رسید.

تحلیلگران (نامورا) در یک یادداشت گفتند : بازار در حفظ یک سیاست پولی محتاطانه قیمت گذاری میکند: “ما این را به عنوان نشانه ای می دانیم که کاهش بدهی مالی یک موضوع چند ساله است و اصلاحات مالی فراگیر در حال انجام است.”

از آنجایی که ( بیت کوین) همچنان در چین پشت یک دیوار بازار سیاهی شکل زندگی میکند ، هنوز هم افرادی هستند که راه های جدید و نوآورانه برای حفظ رمزنگاری ارز(کریپتو) پیدا میکنند.

بنابراین، به نظر می رسد که چین ممکن است با این آخرین حرکات به خود آسیب بزند. چون بدون شک این حرکات یک اثر سرشار از انرژی را بوجود می آورد و سرمایه بیشتری به جریان کریپتو وارد میشود.از این جا، نقدینگی اضافی به راحتی می تواند از کشور خارج شود، غیرقابل تنظیم و در برابر خواسته های تنظیم کننده ها باشد.

بیت کوین به زندگی ادامه میدهد

ارز کریپتو ممکن است ممنوع و در نتیجه از جریان اصلی بیرون افتد اما این بدان معنا نیست که آنها در جمهوری سوشیالستی خواهند مرد. راه های دیگری برای تجارت و کار با بورس اراق بهادر وجود دارد.

جلوگیری از مبادلات (بیت کوین) فقط آنها را قوی تر نموده. از زمان ممنوعیت بیت کوین های محلی رشد پایدار داشته اند و به بازار اجازه میدهند تا در آن زندگی کند ، اگرچه به شیوه ای متفاوت.با این حال، کشمکشهایی در بازار بیش فعال چینی بوده . بسیاری از کسب و کار ها در (اوکِکز) اشغال شده و (هوبی) از راه اصلی خود خارج شده است.