جرمی گاردنر

 

وقتی کسی رو در اوایل بیست سالگی به عنوان یک میلیونر خطاب کنی , مردم معمولا اون رو جوجه ی پولدار صدا میکنن.ولی ایندفعه موضوع برای جرمی گاردنر فرق میکنه , یک کارآفرین ۲۵ ساله اهل سان فرانسیسکو که امروز به لطف سرمایه گذاری خودش در بیت بازار بیت کوین , یکی از میلیونر های ارز های مجازی به شمار میره.

جرمی گاردنر چگونه همچین کاری انجام داد؟

در یک مصاحبه با Business Insider , جرمی گاردنر گفت که همه چیز از سال ۲۰۱۲ شروع شد , دقیقا وقتی که دوستش به جرمی گاردنر پیشنهاد کرد که بجای پول نقد , بیت کوین بده.ازونجایی که جرمی کنجکاو بود که جنجالی که توسط بیت کوین به پا شده به چه دلیلی هست , پیشنهاد دوستش رو قبول کرد و حتی بعد از اون هم شروع به خریدن بیت کوین کرد.

بسیار قبل از جهانی شدن بیت کوین , جرمی فهمید که بیت کوین پتانسیل زیادی داره و به همین دلیل کل پس انداز زندگیش رو تبدیل به بیت کوین کرد.حالا هم اون خودش رو “ارتقا دهنده ی بیت کوین” میدونه چون کل پس انداز های زندگیش به صورت بیت کوین هستن.

او در ادامه گفت :

“من به خودم اومدم و فهمیدم میتونم با وصل شدن به اینترنت برای معالمه با هرکسی توی دنیا به راحتی پولم رو چینج کنم … دیگه لازم نبود به یه واسطه یا یه دلال یا حتی بانک و دولت کشورم برای اینکار تکیه کنم”

سرنوشت عالی , ده برابر شده

بعد از اون جرمی گاردنر عقب نشینی نکرد تا به افزایش سود سرمایه گذاری هایش نگاه کند . او شروع به ساختن کمپین های حمایت از ارز های مجازی کرد.

او پیش بینی کرد و گفت که ارز مجازی ” اتریوم” در حال افت است.با این کار , شرکتش ۵٫۳$ میلیون سود کرد.

او همچنین سایت آموزشی Blockchain را در سال ۲۰۱۴ راه اندازی کرد.این سایت به کل دانشگاه ها و دانشجو ها اجازه میدهد تا آزادانه برای درک بهتر بیت کوین و دیگر ارز های مجازی اطلاعات کسب کنند.

امروزه دارایی گاردنر به شدت در حال افزایش است.حتی در حدی که گاهی اوقات خودش هم به شدت میترسد :

“به نظر من خیلی خوبه که سریع میره بالا ولی  هروقت که خیلی سریع میره بالا انتظار هم دارم که سریع بیاد پایین.من خیلی وقته توی این کار هستم”