وبسایت هشدار دهنده ی کلاهبرداری های ارزهای مجازی Badbitcoin.org سایت خبری و اطلاعاتی Bitcoin.com را از لیست سایت های امن و منبع خودش برداشت.

از آنجایی که رئیس این سایت از فورک سرسخت segwit2x حمایت کرده بود , سایت Badbitcoin در توییتی گفت که امن ترین مکان در لیست ما بعنوان هدیه به یک سایت داده میشود.

“در نهایت , امن ترین مکان در لیست ما قابل خریداری نیست.” او همینطور گفت که ممکن است سایت Bitpay و Xapo را از لیستش حذف کند.

غوغا

این حرکت به معنی این است که حالا این سایت یک مکان خاکستری است که از سال ۲۰۱۴ تا به حال وجود داشته و تا حالا بسیار معروف شده است.اگر کمی بیشتر پیش رود , این سایت به لیست سایت های منفور هم راه پیدا میکند.و در کنار سایت هایی مانند OneCoin و MMM Global جای میگیرد.

این غوغا برای این به وجود آمد که اتهاماتی نشان میداد که کارهای اشتباهی از حامیان و سازنده های SegWithx2 سر زده است , و میخواهند از روی شبکه ی اصلی بیت کوین کپی برداری کنند.برای تایید این حرف , سایت BadBitcoin یک توییت از سازنده ی Samourai Wallet نشان داده که او میگوید سایت Bitcoin.com یک تیر به قلب چیزی است که ما برایش تلاش میکنیم.در عین حال , بسیاری از افراد مشهور از این کپی برداری حمایت کردند و باعث شدند این فعالیت , طرفدارانی پیدا کنند.یکی از این افراد معروف رئیس BlockStream آقای آدام بک است.

شبکه های مجازی از طرفداران و مخالفان این کپی برداری حمایت میکند و هنوز معلوم نیست که حق با کیست.