به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، دوره آموزشی آشنایی با نحوه تولید و استفاده از بیت کوین و ارزهای دیجیتالی برگزار می‌ شود.

امروزه ظهور فناوری‌ ها و تکنولوژی‌ های تازه تاثیر مستقیمی بر فعالیت های اقتصادی داشته و دولت‌ ها و صاحبان کسب و کار ناگزیرند که خود را با این فناوری های نوین همگام نمایند. در سال های اخیر بروز فناوری ارزهای دیجیتال مناسبات اقتصادی دولت‌ ها و افراد را تا حد فراوانی تغییر داده است. این ارزها، از جمله بیت کوین، دارای هزینه معاملاتی پایین تری نسبت به بازارهای ارز سنتی بوده و به صورت غیر متمرکز و بدون وجود نهاد واسط و ناظری فعالیت می‌ کند.

ولی آگاهی درباره ی ماهیت واقعی این ارزها، نحوه ی عملکرد آن ها و اینکه کاربران ایرانی چگونه قادر هستند از مراجع معتبر خرید این ارز را انجام دهند سوال بسیاری از افرادی است که با این ارز سر و کار دارند.

با هدف آشنایی با زنجیره بلوکی، خرید و فروش بیت کوین و قابلیت های جذاب زنجیره بلوکی، جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیر کبیر دوره آموزشی “آشنایی با نحوه تولید و استفاده از بیت کوین و ارزهای دیجیتالی” را تدوین و با تدریس یکی از اساتید حوزه دانشگاه و فعال در صنعت را روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ به مدت ۸ ساعت برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، علاقه‌ مندان قادر هستند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر به نشانی edu.jdamirkabir.ac.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌ های ۸۸۸۰۷۰۰۸-۸۸۸۹۲۱۴۴- ۸۸۸۹۵۹۶۹ تماس و از مشاوره تخصصی بهره گیرند.