سرمایه گذاران سنتی وال استریت

سرمایه گذاران سنتی وال استریت آقایان مایک کومارانسکای و چیس لوخمیلر با معامله ی ارز های مجازی مثل بیت کوین و اثروم , موفقیت های مالی بهتری بدست آوردند. اونها تنها افرادی هستند که دارند سهم هاشون رو از بازار سهام بر میدارن. ولی در واقع بعد از گزارش های CNBC افراد زیادی خواهان این شدن تا سهم های خودشون رو هرچه زودتر از بازار به بیرون بکشن.

یکی از سرمایه گذاران سنتی وال استریت, آقای کومارانسکای , انقدر از طریق این بازار ثروت بدست آورده که در سن ۳۸ سالگی و در تابستان سال ۲۰۱۷ خودش رو بازنشسته کرده.

در ۳۰ام جوئن ۲۰۱۷ , اون توییت کرد که :

“بعد از ۱۶ سال معامله کردن , امروز آخرین روز کاری من در Cumberland BTC و DRW Trading است.برای همکار هام آرزوی موفقیت میکنم.”

کومارانسکای چگونه بیت کوین را کشف کرد

کومارانسکای بعد از خواندن مقاله ای درباره ی ارز های دیجیتالی که توسط اقتصاد دان دانشگاه جورج میسون , آقای تیلور کوون , نوشته شده بود در سال ۲۰۱۰ علاقه مند به بیت کوین شد.او در آن زمان در حال کار در لندن بود.

در اواخر سال ۲۰۱۳ , قیمت بیت کوین شروع به بالا رفتن کرد و یکی از چینج های بزرگ بیت کوین که Mt.Gox نام داشت سقوط کرد.

بخاطر این رشد قیمت بیت کوین , مدیر ارشد شرکت DRW Trading , آقای دان ویلسون , به کومارانسکای دستور داد که بخشی در شرکت برای ارز های مجازی به نام معدنچیان کامبرلند درست کند.

معدنچیان کامبرلند توانستند به خوبی از دنیای پر فراز و نشیب بیت کوین بهره برداری کنند که یکی از این موفقیت ها این بود که توانستند توکن های زیادی که توسط مامور های FBI آمریکا مصادره شده بودند بدست بیارند.این توکن ها در بازار سیاهی که برای ارز های مجازی ساخته شده بود مصادره شد.

معدنچیان کامبرلند همچنان موفقیت خودش را حفظ کرده و حالا یکی از برترین بازارساز های ارز های مجازی هستند.این شرکت امروزه تنها ۱۲ کارمند دارد , که بیشتر آنها برای معامله ی ارزهای مجازی ای مثل بیت کوین و اتریوم استخدام شده اند.

داستان لوخمیلر

طی ۱۰ سال اخیر لوخمیر برای شرکت های بسیار خوب وال استریت مانند Jump Trading و Getco کار کرده است. در جولای ۲۰۱۷ , او در شرکت Jump Trading تغییر پست داد و خواست که در بخش ارز های مجازی کار کند که اکثر کار آنها معامله ارز هایی چون Tezos و اتریوم است.