شبکه ی مجازی KIK پروژه ی ICO خودش را بوجود آورد تا ۷۵ میلیون دلار سود کند , اما نه از طرف سرمایه گذاران کشور خودش.

 

ico

شروع فروش این ۵۱۲ توکن از چهارشنبه آغاز شد , ولی برای سرمایه گذاران کانادایی (که در کنار آمریکا بزرگ ترین سرمایه گذاران Kik هستند) قابل دسترس نبود.

“این تصمیم بعد از راهنمایی های بسیار ضعیف Ontario Secutiries Commission گرفته شد” آقای دیوید لیوینگتون رئیس  Kik این صخبت را راجب پستی که هفته ی پیش گذاشت گفت.

بر خلاف اینکه میخواستیم Kin را بعنوان عادلانه ترین TDE تا به امروز درست کنیم و بر خلاف تلاش های ما برای کار با OSC , آنها نتونستند به ما بصورت واضح بگویند که مقامات امنیتی و قانونی کانادا میخواهند یا نمیخواهند با ما کار کنند.

البته ICO های دیگری هم هستند که مردم را از خرید محروم میکنند , مثلا ICO یک شرکت بریتانیایی به نام Lake Banker گفته است که شهروندان چینی و شاید آمریکایی نمیتوانند توکن های BAC این ICO را خریداری کنند.

کانادا هم مانند آمریکا راهی پیش گرفته است تا فقط تا نیمه ی راه با ICO ها همکاری کند.و وقتی دولت چین Initial coin offering ها را کنار میزند , کانادا از خرید و فروش توکن های ICO حمایت میکند.

قبل از شروع ICO شرکت kik بسیاری از کاربران خود را بصورت جعلی به عنوان فروشنده های توکن معرفی کردند و ۵۰ میلیون دلار به جیب زدند که این باعث جلوگیری از رشد خرید توکن های Kik در این Initial coin offering میشود.

شرکت KIK همچنین دنبال این است تا تمام توکن های موجود را به کاربران ثبت نام شده بفروشد و برای کاربران جدید یک محدودیت خرید ۱۵٫۲ اتریومی ایجاد کرده است که این محدودیت ۴۳۹۳ دلار میشود.و با این شرایط فقط نزدیک به ۱۰۰۰۰ نفر از ۱۱۷ کشور مختلف از Kik خرید کردند.