فروش املاک با بیت کوین

فروش املاک با بیت کوین

دو گروه مدیریت اموال و املاک بریتانیایی به اسم Knox Group با بیت پی شریک شدند تا املاک شیک و لوکس دوبی را با ارز مجازی یبیت کوین بفروشند.
این معامله ی سه طرفه دارای ۱۱۳۳ آپارتمان است که تا سال ۲۰۱۹ قابل تحویل است که هر کدام آنها ۳۳۰ میلیون دلار ارزش دارد و برای افرادی که ۱۵۰ آپارتمان اول را بخرند ۲۰% تخفیف وجود خواهد داشت.
این پروژه به این معناست که اولین بار در تاریخ یک فرد میتواند بدون واسطه و بطور مستقیم با بیت کوین ملک بخرد که این امور دقیقا مانند کارهایی است که یک ICO میکند.

رئیس Knox Group آقای داگلاس بارومن:

من میخواستم که به دنیای املاک , تکنولوژی و بلاک چین یک فرصت خوب بدم و دنیای املاک را با تکنولوژی ربط بدم تا در هر دو صنعت پیشگام یک کار نو باشم.

با رشد بسیار بالای بیت کوین این واقعیت رو میفهمیم که بیت کوین برترین ارز مجازی دنیاست.و به همین دلیل ما اولین مشاور املاکی هستیم که خانه های خود را توسط بیت کوین به فروش میرسانیم برعکس قوانین دارایی های بلاک چین , فروش املاک با بیت کوین تا الان فقط برای نمایش بوده و رشد بسیار زیادی نداشته است.این صنعت به زودی بزرگ تر و بزرگ تر میشود.

بارومن اضافه کرد:

من امیدوارم با کاری که ما انجام دادیم , برای مردم الهام بخش باشیم و بسیاری از مردم کار های ما رو دنبال کنند” 

خانوم مون هم از پتانسیل رشد بیت کوین و موفقیت وارد شدنش به فروش املاک آگاه بود و بر این شراکت پافشاری بیشتری کرد تا قراردادشون با بیت پی مستحکم تر و بزرگ تر بشه.

داگلاس و من از پیشرو های کار خودمون هستیم  و میخواستیم کاری که انجام میدیم متفاوت , تک و هیجان انگیز باشه. البته نه فقط توی دنیای املاک , بلکه دنیای تکنولوژی” او ادامه داد “و برای همین این پروژه ی ملکی , اولین پروژه است که توسط بیت کوین قیمت گذاری شده است

البته بعد از اینکه قیمت آپارتمان ها با بیت کوین پرداخت شد , این دو شرکت , بیت کوین ها را تبدیل به پول واقعی میکنند.