کمبود بیت کوین

خیلی از مردم در سراسر دنیا در حال شرط بندی هستند که به زودی به خاطر کمبود بیت کوین این ارز مجازی در بازار ورشکسته خواهد شد.ولی این مسئله ممکن است برای بیت کوین هم مفید باشد.

راه های زیادی برای خرید بیت کوین وجود دارد , مانند سرمایه گذاری بر روی مشتقات آن , و همینطور جایگزین هایی برای کمبود بازار , اما مردم به زودی میتوانند تا زمان کمبود بیت کوین و ورشکسته شدن بیت کوین همه ی آن هارا نگه دارند.

آینده ی بیت کوین

هنوز خبری بصورت رسمی منتشر نشده است , ولی شایعاتی است که قرار است بزرگ ترین مکان تبدیل بیت کوین در شیکاگو ساخته شود و این مکان بیشترین آپشن برای تبدیل کردن پول را در خود دارا است که گفته میشود در آن آینده ی بیت کوین وجود خواهد داشت که در اواخر امسال یا اوایل سال آینده ساخته خواهد شد.
بعلاوه ی آن , شرکت LedgerX موافقتی از طرف CFTC دریافت کرد و اجازه این را گرفت که در این مکان آپشن های خود را برای بیت کوین و بقیه ارز های مجازی پیشنهاد دهد.

دیگر جایگزین ها

مشتقات بیت کوین بعنوان پیشنهادات قرار نگرفتند ولی جدیدا در مرز این هستند که سرمایه گذاران بتوانند با کمک آنها قیمت بیت کوین را بالاتر یا پایین تر بیاورند.

هنوز مشتقات بیت کوین مانند Bitcoin Investment Trust هستند که در لیست شرکت های آمریکایی وجود دارند و بیشتر از ۱۷۰٫۰۰۰ بیت کوین دارایی دارند.همچنین مشتقاتی هم مانند شرکت Nvidia که سازنده ی میکرو چیپ ها و گرافیک هستند که توسط جستجو یا Mining بیت کوین , ارزش سهام آنها بالا رفته است.

با اینکه بیت کوین بهترین ارز مجازی در دنیاست و مردم از داشتن آن بسیار راضی میشوند  , ولی بعضی ها هستند که فکر میکنند اگر بیت کوین در بازار کم بیاید میتوان بازار بیت کوین را متعادل تر کرد.

آلیستیر میلنه , یک متخصص در شرکت Atlanta Digital Currency Fund که بیشتر بر روی ارز های مجازی تحقیق میکند گفته است :

آب هرچقدر بیشتر وجود داشته باشد , نوسان هم بیشتر میشود , و قیمت (بیت کوین) هم بسیار کاهش می یابد.

در نهایت , این کار به بالا رفتن کلی بازار بیت کوین کمک میکند.البته بسیاری هستند که مانند آقای میلنه همچین نظری ندارند ,  آقای فرانسیسکو بلانچ که یک آنالیزور حرفه ای در بانک مریل لینچ آمریکا کار میکند , ارز های مجازی را مانند غرب وحشی توصیف کرده است :

آیا واقعا ارز های مجازی طلاهای دیجیتال هستند یا دارایی های بسیار متورم؟ هنوز چیزی نمیدونیم ولی به زودی خواهیم فهمید.وقتی مردم بفهمند کمبود ارز های مجازی در دنیا چقدر پتانسسیل رشد دارد , کم کم نگران میشوند.