بیت کوین بعد از سه روز افت قیمت , توسط سرمایه گذاران مورد حمایت قرار گرفت , و بیشتر صاحب نظران بر این باورند که SegWit2x  بیشترین تخریب خود را به بیت کوین و قیمت آن وارد میکند.بیت کوین نزدیک به ۴۲۴۰ دلار در حال معامله بود که به صورت موقت به قیمت ۴۲۲۱ دلار رسید و تا کمتر از ۴۲۰۰ دلار پایین آمد.بزرگترین ارز مجازی شاهد افت ۲۰۰ دلاری بشترین قیمت خود در دوشنبه بود , و سرمایه گذاران بر این باورند که خبر های بدی همچون فعالیت های چین , کره ی جنوبی و همینطور سخنرانی کوبنده ی جیمی دیمن در حال اثر گذاری روی این ارز است.

الان بازار در حال فروپاشی کامل است یک کارآفرین به نام الیستیر میلن این را در توییترش پخش کرد.

بازار ارزهای مجازی از سه شنبه شروع به ریکاوری کرد و به بیت کوین به قیمت ۴۴۰۰ دلار رسید و قیمت هایی که به دلیل ممنوعیت معامله ی ارز های مجازی از دست داده بود را دوباره به دست بیاورد.نوسانات قیمت بیت کوین باعث شده است که سود بسیاری از سرمایه گذاران از بین برود یا کمتر شود.

البته شک هایی هم به وجود آمده است که این تغییرات بخاطر SegWitx2 است و این فعالیت هیچ حمایت قابل توجهی را نگیرد.برای بحث در این مورد , سازنده ی لایت کوین آقای چارلی لی , گفت که حمایت از SegWitx2 سخت تر از حمایت از بیت کوین کش در هنگام عرضه است.

حامیان SegWitx2 و قرارداد NYA بر این باورند که اگر کل جستجو ها بر پایه ی ۲x باشد , کل فعالیت ها از بین میرود و دیگر استفاده ای نخواهد داشت.اما این حرکت چگونه با ارزهای رسمی دولت ها فرق میکند , وقتی که مردم تصمیم میگیرند که پول های قدیمیشان دیگر قابل استفاده نیست؟ خوب است که بیت کوین اینگونه کار نمیکند

در اوایل این هفته , وضعیت بیت کوین بسیار صعودی بود و باور داشت که میتواند دوباره به قیمت ۴۶۹۲ دلار برسد و حتی تا اواخر ۲۰۱۷ به قیمت ۶۰۰۰ دلار هم دست یابد.